Úvod  -> Festivaly   ->  Festivaly v Kolíně

KozelFest 2019- Slza, Poetika, Jakub Děkan, Hank, Blue Bucks- festival Kolín -Zimní stadion Kolín

Akce již proběhla!

27.04.2019

Akce již proběhla!

15:30

Zimní stadion KolínPopis akce KozelFest 2019- Slza, Poetika, Jakub Děkan, Hank, Blue Bucks- festival Kolín

Hokejový klub SC Kolín se rozhodl pro své členy, fanoušky, příznivce kolínského hokeje, ale i milovníky dobré hudby založit tradici hudebního festivalu. Na minulý první ročník, který byl zaměřený na revilvalové skupiny, nyní navazují festivalem, na kterém vystoupí současné populární skupiny Slza, Poetika, Jakub Děkan, Hank a místní kapela Blue Bucks, která pro kolínské hokejisty vytvořila jejich hymnu.
Kromě pořádné hudební nálože čeká na účastníky řada překvapení spojených nejen s hokejem a klubem SC Kolín. Na tomto hudebním festivalu by proto neměli chybět žádní hokejoví fanoušci. Nebude chybět nic, co má pravý festival mít, počínaje dobrým občerstvením a pořadatelským servisem konče. Případný zisk z akce bude věnován na podporu a rozvoj kolínského hokeje.

Cena:400,-


PRODEJ VSTUPENEK KozelFest 2019- Slza, Poetika, Jakub Děkan, Hank, Blue Bucks- festival Kolín -Zimní stadion Kolín prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY


sekretar@sc-kolin.cz
http://www.kozelfest.cz/

KozelFest 2019- Slza, Poetika, Jakub Děkan, Hank, Blue Bucks- festival Kolín -Zimní stadion Kolín


Zaslat odkaz na kulturní akci KozelFest 2019- Slza, Poetika, Jakub Děkan, Hank, Blue Bucks- festival Kolín -Zimní stadion Kolín na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA