Úvod  -> Festivaly   ->  Festivaly v Brně

Brno Design Days 2019- Brno -Bochnerův palác - areál Vlněny, Přízova 5/7, Brno

Akce již proběhla!

03.10.2019-06.10.2019

Akce již proběhla!

Bochnerův palác - areál Vlněny, Přízova 5/7, BrnoPopis akce Brno Design Days 2019- Brno

O festivalu

Brno, design a tři dny nabitého programu. Na Brno design days se už počtvrté setkají designéři z celé ČR i zahraničí, aby sdíleli své nápady i know-how a mohli přiblížit široké veřejnosti design jakožto hnací motor inovací a řady pozitivních změn. Protože design je každodenní součástí našich životů. A taky „protože Brno“.

Těšit se můžete na praktické workshopy, přednášky se zaměřením na různé oblasti designu a podnikání, fashion show a nespočet příležitostí k networkingu a inspiraci.

Prostor

Celý festival se uskuteční opět v jedné z nevyužívaných brněnských budov. Už jste se s námi podívali do pasáže Jalta, hotelu Avion… Co to bude letos?
 

Téma 2019

RETAIL THERAPY
Když jdete po ulici kolem a míjíte jednu výlohu za druhou. Když vstoupíte do obchodu – luxusního showroomu nebo vaší oblíbené pekárny. I tady vás obklopuje design. Formuje tvář města i vaši zákaznickou zkušenost.

RETAIL.

A nutná RETAIL THERAPY.

Jak může design pomoct místním podnikům a maloobchodům? 

Nahlédněte do myšlenek průkopníkům, kteří formují to, jak se vyvíjí maloobchod a skrze něj i charakter celého města. Hype kolem brněnských gastropodniků, obnova starých obchodních center nebo výroba recyklovaného nábytku pomocí 3D tisku – to všechno je retail. A o tom všem se dozvíte na letošních Brno design days.

Program

Ve čtvrtek zahájíme festival na opening party a od pátku do neděle se můžete těšit na 16 přednášek, 20 workshopů, dvě večerní fashion show a DJ sety. A když zrovna nebudete nasávat inspiraci na přednáškách českých i zahraničních designérů, můžete si projít výstavu studentských prací nebo vykoupit náš designshop. Program zveřejníme brzy!Cena:249 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Brno Design Days 2019- Brno -Bochnerův palác - areál Vlněny, Přízova 5/7, Brno

KOUPIT VSTUPENKY


Brno Design Days 2019- Brno -Bochnerův palác - areál Vlněny, Přízova 5/7, Brno


Zaslat odkaz na kulturní akci Brno Design Days 2019- Brno -Bochnerův palác - areál Vlněny, Přízova 5/7, Brno na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA